Witaj na stronie głównej

JEŚLI OD OGRODU OCZEKUJESZ WIĘCEJ NIŻ SZPALERU THUJI SZMARAGD I TRAWNIKA I NIE WIESZ JAK TO ZROBIĆ. DOBRZE TRAFIŁEŚ BO DLA MNIE NIE PROBLEMEM JEST CI POMÓC. ZNAJDZIEMY IDEALNE ROZWIĄZANIE DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB ORAZ MIKRO KLIMATU NA TWOJEJ DZIAŁCE.

Pani Barbara Nieć Kledzik w 1969 roku skończyła technikum ogrodnicze w Powierciu

Pani Barbara Nieć-Kledzik w 1975 roku skończyła studia ogrodnicze. Swoją pracę magisterską obroniła w katedrze Dendrologia i Kształtowanie Terenów Zielonych w Akademii Rolniczej w Poznaniu polegającą na waloryzacji 2 zabytkowych parków. Przez ze nią w 1977 roku w Dębicach gmina Włocławek został zinwentaryzowany park wraz z projektem z kosztorysem wraz z wartością określeniem istniejących drzew. Do roku 1992 roku pełniła funkcje kierownika w Państwowej Stacji Roślin Ogrodniczych, gdzie pełniła stanowiska specjalisty hodowli roślin i stanowiska kierownicze.

W 1994 roku założyła własną firmę zajmującą się: Projektowaniem i Zakładaniem Terenów Zieleni a wcześniej wykonywała projekty ogrodów dla znajomych. Zamówienia dla znajomych na oraz na fachowy nadzór zadecydowały o powstaniu firmy. Zakładamy także małe i duże ogrody.
Od początku działalności firma przez ten czas założyła około 190 przydomowych ogrodów oraz przy firmach na terenie woj Kujawsko-pomorskiego, Wielkopolskiego, Łódzkiego, Mazowieckiego. Obecnie projektujemy, zakładamy i pielęgnujemy ogrody. Można nas wynająć aby nadzorować przy procesach zakładania terenów zieleni przy firmach ( Funkcja Inspektor Terenów Zieleni – kierownik)
Prowadzimy cały serwis ogrodniczy. Firma stała się firmą rodzinną, profesjonalną, o ogromnym doświadczeniu i praktyce ogrodniczej.
Zdobyta wiedza w profilowanej szkole średniej – technikum ogrodniczym poszerzona podczas studiów uzupełniona została dodatkowo przez specjalistyczne szkolenia między innymi studia podyplomowe z stosowania środków chemicznych. Zdobycie wiedzy podczas codziennej praktyki oraz znajomości wymagań różnych rodzai roślin pozwala na ukształtowanie wymarzonego przez państwa ogrodu pod warunkiem doboru roślin odpowiedniego do naszego klimatu, gleby, nasłonecznienia, lokalnego usytuowania innych zabudowań w państwa przyszłym ogrodzie.

Mąż pani Barbary Kledzik jest absolwentem Akademii Rolniczej w Poznaniu przykłada dużą wagę do spraw w ogrodach związanych z przygotowaniem do nasadzeń: prac ziemnych i technicznych przy zakładaniu terenów zieleni-nadzór nad pracownikami i poprawkami jak coś źle zrobią ponieważ pracownik nie wie jak założyć poprawnie zgodnie z sztuką ogrodową ogród i dlatego nad nimi musi nadzorować osoba wykwalifikowana z wieloletnim doświadczeniem.Jest wysokiej klasy specjalistą od systemów automatycznego nawadniania, który zakłada od 1996 roku.

Syn Szymon skończył w 2001 roku Technikum ogrodnicze o profilu Projektowanie i Urządzanie Terenów Zieleni, szkołę policealną z florystyki, studia podyplomowe z architektury krajobrazu
Każdy projektowany i zakładany ogród traktujemy indywidualnie, więc nigdzie nie ma drugiego takiego samego ogrodu na początku zaczynamy od inwentaryzacji roślin u państwa w ogrodzie.
Możemy przebudować istniejący ogród poprzez przesadzenie roślin, dosadzenie, dobranie odpowiednich roślin do panującego państwa mikroklimatu w ogrodzie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie.

Przypominamy, że nie ma idealnego programu komputerowego ponieważ jeszcze taki nie został taki wyprodukowany tak aby dobierał rośliny do panującego mikroklimatu w państwa ogrodzie i wiedział jakie jest jeszcze usytuowanie i otoczenie państwa działki. Związku z tym projektujemy ręcznie albo typu Auto Cad. Sprawdź naszą wiedzę o roślinach na miejscu zapraszając na rozmowę

Przy zakupie i posadzeniu przez nas roślin udzielamy roczną gwarancje z możliwością przedłużenia gwarancji na następne lata ( płatne aby mieć bez płatną gwarancje patrz promocje)
Wg życzenia właściciela projektujemy, przesadzamy, dosadzamy rośliny tak aby przez cały rok było kolorowo. Istnieje możliwość zaprojektowania ogrodu aby była jak najmniej czasochłonna pielęgnacja i jak najmniejsze koszty założenia ogrodu dzięki temu państwo zaoszczędzą pieniądze. Kierujemy się maksymą raz ogród poprawnie założony a jest na całe lata.

Dla państwa proponujemy projekt wraz z kosztorysem i opisaniem go jak należy założyć i uczulić na możliwe trudności jakie nastąpią podczas zakładania ogrodu ( jeśli państwo sami zadecydują założyć swój ogród projekt wraz z opisem krok po kroku jak należy założyć ogród jest dodatkowo płatny ) Przy dużej inwestycji jest możliwy zastosowania szkic i różnych rozwiązań dla państwa przyszłego ogrodu.

Posiadamy certyfikat inspektora nadzoru terenów zieleni, który uprawnia do funkcji pełnienia kierownika przy zakładaniu (budowie) terenów zieleni. Aby go uzyskać trzeba zdać egzamin z określonej wiedzy ogrodniczej oraz praktykę.

Projektujemy, zakładamy ogrody, tereny zieleni zgodnie z obecnie panującymi przepisami budowlanymi oraz sztuką ogrodową

Na bieżąco śledzę nowości oraz nowe trendy w branży w kraju i zagranicą poprzez uczestnictwo na konferencjach i targach architektury krajobrazu.

Tel 509-305-225